Produsele Aspirin® Aspirin® este remediul potrivit pentru afecțiunile tale, indifferent dacă te doare capul, spatele, articulațiile sau mușchii sau dacă durerile de răceală se răspândesc în corpul tău odată cu febra. Ghid oriceDurere de capDurere de cap+racealăRaceala Format oriceDrajeuriComprimate efervescenteGranule orodispersabile Aspirin® 500 mg drajeuri Drajeurile analgezice Aspirin®, cu tehnologia inovatoare MicroActive, oferă ameliorare rapidă a durerii și este bine tolerat! Află mai mult Aspirin® Plus C Tratează durerile asociate răcelii și gripei: Comprimatele efervescente Aspirin® Plus C acționează atunci când ai nevoie, datorită ingredientului activ (acid acetilsalicilic) care se absoarbe rapid în organism. Durerea și febra sunt astfel ameliorate în mod eficient, cu beneficiul suplimentar pentru imunitate al vitaminei C. Află mai mult Aspirin® Plus C Forte Aspirin® Plus C Forte este doza dublă împotriva simptomelor de răceală și gripă. Când simțiți primele simptome ale bolii, acționați rapid. Utilizați Aspirin® Plus C Forte, care conține cantități duble de ingrediente active. Conținutul ridicat de vitamina C întărește imunitatea. Află mai mult Aspirin® Complex Hot Drink Atunci când o simplă răceală devine rinosinuzită, Aspirin Complex Hot Drink oferă ameliorare: desfundă rapid nasul și sinusurile, ameliorând presiunea durerilor de cap. Se utilizeaza in tratamentul simptomatic al congestiei nazale/sinusale (rinosinuzită), însoțită de durere şi febră, asociate răcelii şi/sau manifestărilor asemănătoare gripei. Află mai mult
Aspirin® 500 mg drajeuri Drajeurile analgezice Aspirin®, cu tehnologia inovatoare MicroActive, oferă ameliorare rapidă a durerii și este bine tolerat! Află mai mult
Aspirin® Plus C Tratează durerile asociate răcelii și gripei: Comprimatele efervescente Aspirin® Plus C acționează atunci când ai nevoie, datorită ingredientului activ (acid acetilsalicilic) care se absoarbe rapid în organism. Durerea și febra sunt astfel ameliorate în mod eficient, cu beneficiul suplimentar pentru imunitate al vitaminei C. Află mai mult
Aspirin® Plus C Forte Aspirin® Plus C Forte este doza dublă împotriva simptomelor de răceală și gripă. Când simțiți primele simptome ale bolii, acționați rapid. Utilizați Aspirin® Plus C Forte, care conține cantități duble de ingrediente active. Conținutul ridicat de vitamina C întărește imunitatea. Află mai mult
Aspirin® Complex Hot Drink Atunci când o simplă răceală devine rinosinuzită, Aspirin Complex Hot Drink oferă ameliorare: desfundă rapid nasul și sinusurile, ameliorând presiunea durerilor de cap. Se utilizeaza in tratamentul simptomatic al congestiei nazale/sinusale (rinosinuzită), însoțită de durere şi febră, asociate răcelii şi/sau manifestărilor asemănătoare gripei. Află mai mult