ÎMPOTRIVA DURERILOR DE CAP, FEBREI ȘI DURERILOR CAUZATE DE RĂCEALĂ ȘI GRIPĂ

Aspirin® Plus C FORTE

 

Aspirin® 500mg drajeuri

ACȚIUNE RAPIDĂ ÎMPOTRIVA DURERII

Aspirin® 500mg drajeuri

Drajeurile analgezice Aspirin® cu tehnologia inovatoare MicroActive asigură ameliorarea rapidă a durerii și este bine tolerat!

Aspirin® Plus C

ÎMPOTRIVA DURERILOR DE CAP, FEBREI ȘI DURERILOR CAUZATE DE RĂCEALĂ ȘI GRIPĂ

Aspirin® Plus C

Tratează durerile asociate răcelii: Tabletele efervescente Aspirin® Plus C acționează atunci când ai nevoie datorită ingredientului activ care se absoarbe rapid în organism. Durerea și febra sunt astfel ameliorate în mod efficient, cu beneficiul suplimentar pentru imunitate al vitaminei C.

Aspirin® Plus C FORTE

ÎMPOTRIVA DURERILOR DE CAP, FEBREI ȘI DURERILOR CAUZATE DE RĂCEALĂ ȘI GRIPĂ

Aspirin® Plus C FORTE

Aspirin® Plus C Forte este doza dublă împotriva simptomelor de răceală și gripă. Când simțiți primele simptome ale bolii, acționați rapid. Utilizați Aspirin® Plus C Forte, care conține cantități duble de ingrediente active. Conținutul ridicat de vitamina C întărește imunitatea.

Aspirin® Complex Hot Drink

DURERE, RĂCEALĂ, SINUSURI

Aspirin® Complex Hot Drink

Atunci când o simplă răceală devine rinosinuzită, Aspirin Complex Hot Drink oferă ameliorare: desfundă rapid nasul și sinusurile, ameliorând presiunea durerilor de cap.

Ghid

Răceli, dureri musculare și de articulații. Îți sună familiar? Află mai multe despre cum se dezvoltă astfel de afecțiuni și ce poți face.